Belediye her mahallede çalışıyor

  

Çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçenin her mahallesini şantiye alanına çevirdiklerini söyledi.


Başkan Tutal; " 2022 yılı içerisinde programa alınan bütün altyapı ve üst yapı çalışmaları belediyemizin imkânları seferber edilerek son süratle devam etmektedir. Halkımıza layık olmak, onların yaşamlarını kolaylaştırmak ve şehrimizi modern bir kente dönüştürmek adına çalışmalarımızı büyük bir gayret ve titizlikle sürdürüyoruz. 


Kırsal mahallelerimizde oluşturduğumuz parkların bakım ve onarımları yapılırken, ilçe merkezimizde çevre düzenlemesi ve yabani otların temizliği de yapılmakta. Merkez mahallelerimizde parke tamiratı, yama çalışmaları,  çarşı meydanında kaldırım ve parke çalışması, Akçay deresinde çevre düzenlemesi, Boyalı, Muradiye, Bağra, Kuran Mahallelerimizde malzeme çekimi, Ortakaraören mahallemizde parke çalışmaları devam etmektedir. Öncelikli olarak yayaların yürüyüş ve trafik güvenliği göz önünde bulundurarak yol ve kaldırım yenileme çalışmalarını yürütüyor.


 Ailelerimizin daha güzel ve sağlıklı bir ortamda gezebileceği, dinlenebileceği ortamları oluşturmak için ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor’ ’dedi.Kaynak : Seydişehir Gündem

Yorum Yaz

Yorum Kuralları
1- Nezaket Kuralı
2- Hakaret ve Küfür
3- İlgili Yorum
4- Bağlantılar ve Reklamcılık
5- Türkiye Cumhuriyeti Yasaları Geçerlidir
Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Bağlantı Metnini Okuyunuz.
Bağlantı Metni Oku

Daha yeni Daha eski