Belediye Ekiplerimiz Araç, Gereç ve İş Makinalarımızı Tamir Ediyor.


Başkan Tutal, büyük iş makinelerinin, hizmet araçlarının yanı sıra her türlü araç, gereç ve makinelerin düzenli bakım ve tamir işlemlerinin ekipler tarafından atölyede gerçekleştirildiği kaydetti. Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğünü araç filosunu satın aldığı araçlarla güçlendiren ve önemli ölçüde kiralama yerine satın alma yöntemiyle tasarruf eden Seydişehir Belediyesi, kendi araçlarının bakımını da yine kendi atölyesinde tamir ediyor.


Seydişehir Belediyesi bünyesinde yer alan büyük iş makinelerinin, hizmet araçlarının yanı sıra her türlü araç, gereç ve makinelerin düzenli bakım ve tamir işlemleri, Makine İkmal Bakım ve Onarım Ekibi tarafından belediye şantiyesindeki atölyede gerçekleştiriliyor. Gece gündüz demeden sahada çalışan iş makineleri düzenli şekilde bakıma alınarak hem kullanım ömrü uzatılıyor hem de makinelerde yaşanan arızalar, atölyedeki imkanlar ile kısa sürede giderilerek filonun sahadaki hizmeti kesintisiz devam ediyor Belediye araç filosundaki iş makinesi ve diğer araçların düzenli bakımının yapıldığı ve arızaların anında giderildiği belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal, "Belediyemize ait araç filomuzda bulunan başta iş makineleri olmak üzere kamyon ve binek araçların bakım ve onarımlarını kendi ekiplerimizle yapıyoruz.


Ekiplerimiz filomuzdaki herhangi bir araç arıza yaptığında atölyemizde soruna hızlı şekilde müdahale edebiliyor. Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğümüzde ekiplerimiz tarafından araçlarımızdaki arızalar giderilerek tamir ve onarımdan geçiriliyor. Böylelikle de belediye, daha büyük maliyetlere yol açabilecek gider kalemlerinden kurtulmuş oluyor, ciddi anlamda tasarruf etmiş oluyoruz. Vatandaşlarımızın bize emanet ettiği bütçeyi daha verimli kullanırken bir yandan da hizmetlerin aksamadan devam etmesini sağlıyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Toroslar Gazetesi

Yorum Yaz

Yorum Kuralları
1- Nezaket Kuralı
2- Hakaret ve Küfür
3- İlgili Yorum
4- Bağlantılar ve Reklamcılık
5- Türkiye Cumhuriyeti Yasaları Geçerlidir
Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Bağlantı Metnini Okuyunuz.
Bağlantı Metni Oku

Daha yeni Daha eski